• Mūsų adresas: Rygos g. 13A, Vilnius, LT-05257, Vilniaus m. sav.
  • Darbo laikas: I–V 9:00–20:00; VI–VII 10:00–16:00
Имя
E-mail
Тема письма
Pagrindinis DUK
Ar Jūsų prekės turi garantiją?

Visos Technoaibe.lt parduodamos prekės turi tokias pat garantijas kaip ir perkant įprastoje parduotuvėje. Plačiau apie garantijas galite paskaityti čia.

Kur kreiptis, jei prekė sugedo?

Rašykite mums el. laišką adresu info@technoaibe.lt ir mes Jums atsakysime per 3 darbo dienas.

Kiek laiko vidutiniškai užtrunka prekės taisymas?

Prekės taisymo trukmė priklauso nuo prekės bei gamintojo garantinio centro užimtumo. Paprastai tai trunka 3-4 savaites. Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: 14-21 dienų nuo prekės perdavimo garantinį aptarnavimą atliekančiam servisui arba per 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką. 

Ar pakeisite prekę, jei senosios pataisyti neįmanoma?

Jeigu prekės garantinis laikotarpis nepasibaigęs, prekė bus pakeista arba sugrąžinti pinigai.

Kaip susigrąžinti pinigus?

Prekę gražinus mums, sumokėtus pinigus Jums pervesime per 5 darbo dienas. Mums reikės Jūsų sąskaitos numerio, vardo bei pavardės ir užsakymo numerio. Daugiau apie prekių gražinimą skaitykite čia. Informuojame, kad pinigai už grąžintas prekes pervedami į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Grynaisiais pinigais ar naudojantis kurjerio paslaugomis galimybės grąžinti pinigus nėra.